Евертон победио Арсенал голом у надокнади времена

Бета 06.12.2021

Фудбалери Евертона победили су вечерас на свом терену Арсенал са 2:1, у утакмици 15. кола Премијер лиге.

Фудбалеру Евертона Ришарлисону је у 44. минуту после употребе ВАР технологије поништен гол због офсајда, а Арсенал је повео у другом минуту надокнаде првог полувремена када је стрелац из волеја био Мартин Одегард.

Ришарлисон је постигао гол и у 58. минуту, али је поново ВАР поништио погодак због офсајда. Он је у 79. минуту ипак успео да затресе мрежу и изједначи на 1:1.

Демирај Греј постигао је победоносни гол у другом минуту надокнаде времена, када је после доброг ударца лопта прво погодила стативу и ушла у мрежу.

Незадовољна радом управе мала група навијача Евертона је у 27. минуту напустила стадион.

Евертон је прекинуо низ од три утакмице без победе и 12. је на табели са 18 бодова.

Арсенал је претрпео други узастопни пораз, укупно шести и заузима седмо место са 23 бода.