Luka Jović opravdao ukazano poverenje anćelotija: Srbin začetnik akcije kod drugog gola Reala, koju je pogotkom krunisao Asensio

Kurir 12.12.2021
Luka Jović opravdao ukazano poverenje anćelotija: Srbin začetnik akcije kod drugog gola Reala, koju je pogotkom krunisao…

Srpski reprezentativac na početku drugog poluvremena zamenio strelca vodećeg gola Karima Benzemu

Fudbaleri Real Madrida pobedili su večeras na svom terenu u velikom gradskom derbiju Atletiko sa 2:0, u utakmici 17. kola španskog prvenstva. Real je poveo u 16. minutu golom Karima Benzeme iz voleja, posle dodavanja Vinisijusa Žuniora. To je bio njegov 18. gol u sezoni. Srpski reprezentativac Luka Jović dobio je šansu u madridskom derbiju u drugom poluvremenu, a u svlačionici je ostao strelac vodećeg gola, francuski reprezentativac Karim Benzema. Jović je odmah