Hrvati režirali potpuni haos – nikome nije bilo jasno šta se dešava /video/

Sputnik 16.12.2021

Bruno Petković, hrvatski reprezentativac, dobio je crveni karton igrajući za zagrebački Dinamo protiv Istre zbog nepravilno izvedenog jedanaesterca, kojim je pokušao da prevari rivalskog čuvara mreže, ali to je samo detalj sa spektakularne utakmice hrvatskog prvenstva.

Potpuni spektakl je viđen u duelu hrvatskog šampionata, „luda“ utakmica u Puli je završena rezultatom 2:0 u korist gostiju, ali je rezultat najmanje bitan. Sve se zakuvalo u momentu kada se mislilo da će slediti miran kraj meča – u 82. minutu pri rezultatu 1:0 za Dinamo jedanaesterac je skrivio Portugalac Žoao Silva, nakon što je Bruno Petković naveo golmana Ivana Lučića da promaši loptu. Pauza je trajala nekoliko minuta, Duje Strukan, sudija je čak tražio da