Željko Obradović posle pobede u baru: Dva potpuno različita poluvremena! Hvala braći Pavićević na gostoprimstvu

Kurir 18.12.2021

Trener košarkaša Partizana Željko Obradović izjavio je večeras da je njegova ekipa odigrala dva različita poluvremena.

Partizan je danas pobedio Mornar u gostima sa 66:64, u 12. kolu regionalne ABA lige. "Očigledno je da smo gledali dva različita poluvremena. Igrali smo veoma dobro u prvom poluvremenu, pogotovo u prvoj četvrtini kada je protok lopte bio izvanredan. Slika se potpuno promenila u drugom poluvremenu. Mornar je uspeo da se vrati u utakmicu zahvaljujući tome što se radi o ekipi koja se nikada ne predaje, ali i našom zaslugom s obzirom na apsolutnu dekoncentraciju