Sedam golova za kraj polusezone u superligi Srbije: Petarda Voždovca protiv Metalca "na krovu"

Kurir 19.12.2021

Fudbaleri Voždovca pobedili su danas na svom terenu ekipu Metalca iz Gornjeg Milanovca sa 5:2, u poslednjem meču 21. kola Super lige Srbije.

Voždovac je poveo golom Miloša Milovića u četvrtom minutu, a izjednačenje gostima u 17. minutu donosi Vasilije Djurić. U nastavku je domaći tim bolje zaigrao i golovima Stefana Purtića u 51., Nikole Vujnovića minut kasnije i Stefana Hajdina u 64. minutu su poveli sa 4:1. Nikola Grbović je u 67. minutu smanjio rezultat, da bi razliku povećao Alen Mašović tri minuta kasnije. Voždovac je polusezonu završio na šestom mestu sa 29 bodova, dok je Metalac pretposlednji 15.