Kakva ludnica u baskiji: Atletik Bilbao posle preokreta i golom u finišu meča do pobede nad Betisom!

Kurir 19.12.2021

Fudbaleri Atletika pobedili su večeras na svom terenu u Bilbau Betis sa 3:2, u utakmici 18. kola španskog prvenstva.

Atletik je poveo u drugom minutu golom Injakija Vilijamsa, a četiri minuta kasnije izjednačio je Huanmi. Betis je poveo pogotkom Nabila Fekira u 57. minutu, a izjednačio je Vilijams u 72. minutu, svojim drugim golom na meču. Pobedu domaćima doneo je Oskar de Markos golom u 89. minutu. Atletik je prekinuo niz utakmica bez pobede, a posle pete u prvenstvu je deveti na tabeli sa 24 boda. Betis je prekinuo niz od četiri pobede, a posle petog poraza u ligi zauzima treće