Ludnica u gradskom derbiju! Sjajan preokret "slepih miševa": Valensija od 0:2 do 4:3!

Kurir 20.12.2021

Fudbaleri Valensije pobedili su u gostima ekipu Levantea rezultatom 4:3 u velikom gradskom derbiju, u 18. kolu La Lige.

Levante je odlično otvorio utakmicu i brzo stekao dva gola prednosti. Strelci su bili Kampani u 21. i Marti u 24. minutu Ipak, Guedeš je svojim prvim golom na meču, u 44. minutu doneo neizvesnost u drugom delu igre. Već u 50. minutu Soler je sa penala izjednačio na 2:2. U 72. minutu potpuni preokret, Soler je strelac za 2:3, da bi Guedeš u 85. minutu stavio tačku na ovaj meč Levante je u nadoknadi uspeo da postigne i treći pogodak, strelac je bio Bardi, ali nije