Haotične scene na utakmici AEK - OFI: Ognjen Vranješ jedan od glavnih učesnika frke na terenu video

Kurir 21.12.2021

Fudbaleri AEK izgubili su u ponedeljak na svom terenu od ekipe OFI sa Krita rezultatom 2:1 u 15. kolu grčkog prvenstva.

Ipak, klub iz Atine je zadržao drugo mesto, ali mu se PAOK primakao na dva boda. Ono što je obeležilo meč u Atini bile su nemile scene sredinom prvog poluvremena. AEK je poveo golom Ognjena Vranješa u 14. minutu, da bi gosti do izjednačenja stigli u 23. minutu golom Lazarosa Lamprua. Posle tog gola fudbaler gostujuće ekipe Van Duinen je napravio faul i pokušao da omete rivala u izvođenju slobodnog udarca. To se nije svidelo Vranješu koji je dotrčao i odgurnuo Van