Bobi oduševio legendu Dalasa: „Ruke su mu ogromne, on je hodajući dabl-dabl“ /video/

Sputnik 22.12.2021

Košarkaši Dalas Maveriksa bez prve zvezde Luke Dončića savladali su Minesotu rezultatom 114:102, a zapaženu ulogu imao je Boban Marjanović koji je bio dvocifren po broju poena.

Srpski div je za svega osam minuta provedenih na parketu ubacio čak deset poena uz dva skoka. Jasno je da Bobi dobija šansu na kašičicu, ali je isto tako jasno da Marjanović maksimalno koristi svaku ukazanu priliku i da pokazuje da zaslužuje da dobije jaču minutažu. Uprkos činjenici da ga konstantno udaraju na parketu, Bobinator je pronalazio put do koša, a prilikom šuta iz igre imao je polovičan učinak – 4/8. Reprezentativcu Srbije je ovo bila četvrta utakmica