Serija a: Minimalac Intera protiv Torina, remi Fjorentine sa Veronom i Rome sa Sampdorijom!

Kurir 22.12.2021

Fudbaleri Intera iz Milana pobedili su večeras na svom terenu ekipu Torina sa 1:0, u meču 19. kola italijanske Serije A.Jedini gol na meču postigao je Denzel Damfris u 30. minutu.

Za gostujući tim ceo meč su odigrali srpski golman Vanja Milinković-Savić i vezni igrač Saša Lukić. Inter je prvi na tabeli Serije A sa 46 bodova, dok je Torino 11. sa 25 bodova. Roma i Sampdorija su u Rimu odigrali nerešeno 1:1. Eldor Šomurodov je doveo domaći tim u vodjstvo, u 72. minutu, a bod timu iz Djenove je doneo Manolo Gabijadini u 80. minutu. Roma je šesta sa 32 boda, a Sampdorija je 15. sa 20 bodova. Verona i Fjorentina su takodje odigrali nerešeno 1:1.