Malo je reći majstorija: Pešić zadivio Tursku novim evrogolom, pogledajte samo ovu umetnost! (video)

Hot sport 26.12.2021  |  HotSport

U meču 19. kola turske Superlige nije bilo pobednika, pošto su Alanja i Karagumruk odigrali nerešeno 1:1.

Nema sumnje da se srpski napadač Aleksandar Pešić nalazi u životnoj formi, pa gotovo da ne prođe utakmica a da on ne postigne pogodak. Tako je bilo i danas, pa je sjajnom majstorijom spasio svoj tim od novog poraza. Domaći su poveli u 57. minutu kada je Efkan Bekiroglu zatresao mrežu Alanje, a 13. minuta kasnije bivši napadač Crvene zvezde je režirao evrogol kakav se retko viđa na fudbalskim terenima. Pešić je iskoristio dodavanje Jureta Balkoveca, te je petom