"Đavoli" preživeli njukasl: Kavani i De Hea spasili Junajted na "Sent Džejms parku", Ronaldo nevidljiv

Sportal blic 27.12.2021

Fudbaleri i , remizirali su na „Sent Džejms parku“ rezultatom 1:1, u meču 19. kola Premijer lige.

Popularne „svrake“ odigrale su dobar meč i dobro se isprsile pred favorizovanim protivnikom, no ipak „crveni đavoli“ su na kraju odneli bod sa severoistoka engleske. Njukasl je poveo već nakon osam minuta igre pogotkom Alana Sen-Maksimena iz nimalo lake pozicije, a u nastavku utakmice je domaćin imao nekoliko šansi i da stekne ubeldjivije vođsto. Ipak, u tome nisu uspeli a u 38. minutu im je jedan pogodak čak i poništen, zbog ofajd pozicijje u kojoj se našao Kalum