Boaći strelac u najbizarnijem meču godine: Utakmica završena remijem, ali je domaćin na kraju slavio pobedu

Sportal blic 28.12.2021

Poslednji dani 2021. godine doneli su nam jednu vrlo bizarnu situaciju u meču izraelskog šampionata.

Nekadašnji napadač Crvene zvezde bio je strelac u derbiju Jerusalima, u kojem je njegovkao domaćin remizirao sa rezultatom 1:1. Boaći je svoj pogodak postigao u nadoknadi prvog poluvremena, na asistenciju nekadašnjeg ljutog suparnika iz Partizana, , za vođstvo svog tima. Do kraja meča Hapoel je uspeo da izjednači i to u 91. minutu preko Ondreja Bača, za činilo se podelu bodova. Ipak, ovaj meč će na kraju biti ragustrovan pobedom Beitara i to zahvaljujući velikom