ARKUS liga: Poznati svi učesnici plej-ofa

RTV 12.12.2021  |  RTV

BEOGRAD - Kolo pre kraja prvog dela takmičenja u ARKUS ligi i početka zimske pauze, poznati su svi učesnici plej-ofa. Za mesto među najboljih osam timova poslednji su vizu overili rukometaši Šamota 65, koji su sa Proleterom vodili veliku bitku za plasman u plej-of. Ipak, trijumf Aranđelovčana, a remi Zrenjaninaca u 13. kolu odveli su Šamot 65 u doigravanje za prvaka Srbije.

U okviru A grupe, rukometaši Radničkog i Dinama odigrali su sjajan meč u hali ,,Jezero“. Posle 60 minuta igre rezultatom 32:27 slavili su Pančevci, koji su vodili i na poluvremenu – 17:13. Za igrača utakmice proglašen je Strahinja Đerić, golman domaćeg tima. Najefikasniji na meču po broju pogodaka bio je kapiten Radničkog Miloš Prodanović sa devet golova, dok se u pobedničkoj ekipi istakao Marko Perović, šestostruki strelac. Do važnih bodova, koji se prenose u