Spektakl na teatru snova: Navijači čestitali rođendan legendarnom treneru! (video)

Hot sport 30.12.2021  |  HotSport

Atmosfera za pamćenje! Raspored Premijer lige doneo nam je zanimljiv susret u 20. kolu takmičenja.

Fudbaleri Mančester junajteda ugostili su Barnli na stadionu ‘Old Traford‘, pred velikim brojem vatrenih pristalica. U toku je prvo poluvreme, a domaćin vodi rezultatom 2:0. Junajted je vođstvo stekao u 8. minutu utakmice. Novu asistenciju zabeležio je Kristijano Ronaldo, dok se u listu strelaca upisao Skot MekTominej. Domaći su duplirali prednost u 27. minutu. Autogol je delo defanzivca, Bena Mija. Dok su fudbaleri obe ekipe izlazili na teren predvođeni sudijskom