"Đavolsko" prvo poluvreme Junajteda, majstorija Lenona "ulepšala" poraz Barnlija

Sportske.net 30.12.2021  |  Sportske.net

Fudbaleri Mančester junajteda rutinski su izašli na kraj protiv slabašnog Barnlija pošto su u jedinom meču dana Premijer lige slavili sa ubedljivih 3:1 na svom "Old Trafordu".

Junajted je poveo već u osmom minutu golom Skota MekTominaja. Reprezentativac Škotske je spretno iskoristio trenutak koji mu se otvorio nakon akcije Kristijana Ronalda i preciznim udarcem savladao golmana Barnlija. Da minuta ranije u dobroj prilici bio je i Kristijano Ronaldo nakon izvanredne duge lopte koju je poslao Luk Šo, ali je udarac Portugalca iz izgledne pozicije bio neprecizan. Junajted je već u 27. minutu stigao do 2:0, a glavni krivac za to bio je Ben