Bundesliga: Pobeda Hofenhajma za treće mesto na tabeli! Remi Leverkuzena i Union Berlina, kiks Frajburga! Video

Kurir 08.01.2022

Fudbaleri Hofenhajma pobedili su danas na svom terenu Augsburg sa 3:1, u utakmici 18. kola Bundeslige i popeli se na treće mesto na tabeli.

U prvom minutu gol za Hofenhajm postigao je Munas Dabur, ali je posle upotrebe VAR tehnologije pogodak poništen zbog igranja rukom. Augsburg je poveo u petom minutu golom Mihaela Gregoriča, a preokret gostima doneo je dvostruki strelac Ila Bebu, golovima u 38. i 44. minutu. Konačan rezultat postavio je David Raum golom u trećem minutu nadoknade vremena. Hofenhajm je prekinuo niz od dva remija i posle devete prvenstvene pobede popeo se na treće mesto na tabeli sa 31