Katalonski brod nastavlja da tone: Granada u finišu meča otkinula bod Barseloni, a tragičar je špansko "čudo od deteta"

Sportal blic 09.01.2022  |  S. P.

Fudbaleri nastavljaju sa lošim rezultatima ove sezone.

Ekipa i u novoj godini vuče stare probleme. Katalonci su na gostovanju remizirali rezultatom 1:1. Barselona je u 57. minutu povela preko , na asistenciju , da bi u samom finišu meča izjednačio rezultat, na opštu radost domaćih navijača. Vredno pomena je da je svega deset minuta pre izjednačujućeg pogotka crveni karton dobio tinejdžer , te mnogi baš njega vide kao glavnog tragičara večerašnjeg meča. Ekipa koju sa klupe predvodi legendarni Ćavi Ernandez nalazi se u