Spektakl u Rimu - sedam golova, preokret za sedam minuta, crveni karton i promašen penal

RTS 09.01.2022

Fudbaleri Juventusa pobedili su u gostima Romu sa 4:3 u utakmici 21. kola Serije A.

Sve što može da se spakuje u 90 minuta fudbala, sve što čak i zahtevan gledalac želi da vidi - dogodilo se u Rimu. I više od toga. U derbiju kola, Roma je dočekala Juventus i dobro otvorila meč. Posle 11 minuta igre, "vučica" je vodila golom Abrahama. Nije se dugo čekalo na odgovor gostiju, pošto je Dibala izjednačio u 18. minutu. Bilo je mirno do odlaska na odmor, ali to je bilo samo zatišje pred buru. Miktarjan je zatresao mrežu u 48. minutu, a potom i Lorenco