Bogdanović odličan u porazu Atlante, nova sjajna partija Jokića, povratak Kleja Tompsona (VIDEO)

RTV 10.01.2022  |  Tanjug, RTS

LOS ANĐELES - Srpski košarkaš Bogdan Bogdanović postigao je 19 poena u porazu Atlante na gostovanju kod LA Klipersa rezultatom 106:93.

Počelo je sjajno po Bogdana Bogdanovića, ali je ekipa iz Džordžije ipak poražena na gostovanju kod Klipersa. Bogdan je u prvom poluvremenu ubacio čak 15 poena, što mu je najbolji učinak u prvih 24 minuta bilo koje utakmice ove sezone. Ipak, njegova ekipa nije uspela da savlada desetkovanog protivnika, koji nije mogao da računa na Lenarda, Džordža, Kenarda i druge. Bila je i Atlanta bez Rediša i Kapele (između ostalih), ali se očekivalo da bi mogla da se trgne nakon