Šta je ovo bilo: Inter je osvojio Superkup nakon produžetaka, gol u poslednjim sekundama za rapsodiju emocija! (video)

Hot sport 12.01.2022  |  Vukašin Cvetković

Slaviće se noćas! Fenomenalna utakmica odigrana je večeras između Intera i Juventusa u okviru italijanskog Superkupa! Počelo je vatreno i žustro uz dosta grubih startova i velike borbenosti na obe strane terena.

Do prednosti dolazi Juventus u 25. minutu, kada je pogodak postigao reprezentativac Sjedinjenih Američkih Država – Veston Mekini. Izjednačenje Intera usledilo je deset minuta kasnije, kada je sa bele tačke siguran bio Lautaro Martinez. Sve do kraja regularnih 90 minuta rezultat je ostao 1:1, pa je utakmica otišla u produžetke. https://twitter.com/FootbaIlForYou/status/1481394655132622856 Dodatnih pola sata fudbala donelo nam je još veću borbu i pravu ludnicu. Sve