Polufinale Dnevnikovog turnira u malom fudbalu: Maskbet brani trofej

Dnevnik 16.01.2022  |  Dnevnik.rs

Dvostruki uzastopni šampioni, igrači Maksbeta, braniće titulu i u finalu 57. Dnevnikovog turnira u malom fudbalu. To pravo stekli su pobedom protiv Skajoptika u polufinalnom meču, označenom kao „finale pre finala“ sa 4:1. Majstori ostaju majstori, bez obzira na godine i na kvalitet protivnika.

Vodeći gol postigao je Čičić u četvrtom, a vođstvo šampiona autogolom duplirao Todorović u poslednjem minutu prvog poluvremena. U nastavku, sa dva gola Guberinića, Maksbet je upotpunio utisak o favoritu za treći uzastopni trofej. Gol za Skajoptik postigao je Papović. U finalu će se Maksbetu suprotstvaiti pobednik susreta Cirih Bač i Kod Duče – MM Braća Milanović. Uzbudljiv i rezultatski neizvestan polufinalni sled događaja u maloj Spensovoj dvorani najavili su