Liverpul može bez salaha i manea: Redsi ubedljivi protiv Brentforda, Lids iznenadio Vest Hem, het- trik Harisona video

Kurir 16.01.2022

Fudbaleri Liverpula pobedili su danas na svom terenu ekipu Brentforda sa 3:0, u meču 22. kola Premijer lige.

Domaći tim je u 44. minutu došao do prednosti golom Fabinja, koji je iskoristio centaršut iz kornera Trenta Aleksandera-Arnolda, i glavom savladao golmana Alvara Fernandesa. Glavom je u 69. minutu bio precizan i Aleks Okslejd-Čemberlen, nakon centaršuta Endrua Robertsona. Konačan rezultat je nakon velike greške odbrane gostiju postavio Takumi Minamino u 77. minutu. Liverpul je sada drugi na tabeli Premijer lige sa 45 bodova, 11 manje od vodećeg Mančester sitija,