Senzacija na san siru, sudija pokrao rosonere: Specija u nadoknadi šokirala Milan, Miha izgubio od Napolija! Video

Kurir 17.01.2022

Fudbaleri Specije pobedili su večeras u gostima Milan sa 2:1, u 22. kolu italijanske Serije A.

Poveo je Milan golom Rafaela Leaa u prvom minutu nadoknade poluvremena, da bi izjednačenje i pobedu Speciji doneli Kevin Agudelo golom u 64. i Emanuel Giasi golom u petom minutu sudijske nadoknade vremena. Igrao se treći minut nadokanade, na semaforu pisalo 1:1, kada je lopta stigla do Žuniora Mesijasa koji je sjajno iz prve pogodio dalju stranu. Nemoćan je bio dotad fantastični Ivan Provedel, ali usledio je šok. Gol je poništen, pošto se u trenutku Mesijasovog