Zvezda posle drame pala u Lionu: Asvel napravio veliki preokret i slavio! Dobrić promašio šut za pobedu video

Kurir 21.01.2022

Košarkaši Crvene zvezde poraženi su u Lionu od Asvela rezultatom 69:67 (11:17, 14:18, 24:13, 20:19) u utakmici 22. kola Evrolige.

Crveno-beli su doživeli 12. poraz i ostali na sedam pobeda, što im je znatno umanjilo šanse da se umešaju u borbu za plej-of. Asvel je upisao devetu pobedu. Zvezda je dominirala u prvih 20 minuta, konstantno držala dvocifrenu prednost, imala i 14 poena viška, ali je u trećoj četvrtini dozvolila rivalu da se potpuno vrati u meč. U neizvesnoj završnici Džons je doneo prednost Asvelu, a Dobrić promašio šut za pobedu. Upravo je Dobrić sa 20 poena bio najefikasniji u