Karamele u agoniji, dinj pogođen flašom u glavu: Minimalna pobeda Aston Vile protiv Evertona! Video

Kurir 22.01.2022

Fudbaleri Aston Vile pobedili su danas u gostima ekipu Evertona sa 1:0, u utakmici 23. kola Premijer lige.

Jedini gol na meču postigao je Emilijano Buendija u trećem minutu sudijske nadoknade u prvom poluvremenu. On je mrežu Evertona pogodio glavom posle kornera i asistencije Luke Dinja. Dinj, koji se prošle nedelje iz Evertona preselio u Aston Vilu, radovao se sa svojim novim saigračima ispred tribine sa navijačima kluba iz Liverpula i samo nekoliko sekundi posle gola pogođen je flašom u glavu koja je bačenja sa tribina. Aston Vila je upisala osmu pobedu u šampionatu i