Partizan uspešan u prvoj proveri na pripremama: Jojić i Rikardo doneli pobedu crno-belima protiv Tikveša

Kurir 25.01.2022

Fudbaleri Partizana odigrali su prvu kontrolnu utakmicu na pripremama u Turskoj.

Crno-beli su u letovalištu Belek savladali Tikveš iz Kavadaraca sa 2:1 (2:1). Golove za Partizan su postigli Miloš Jojić u 29. i Rikardo Gomeš u 36. minutu. Prethodno je Tikveš poveo golom Ivanovskog iz penala u 26. minutu. Trener Aleksandar Stanojević je u prvom poluvremenu izveo sastav: Lukač - Miletić, Vujačić, Saničanin, Smiljanić - Lutovac, Jojić - Pantić, Holender, Menig - Rikardo. U drugom poluvremenu su igrali: Lukač - Miljković, Vujačić, Ilić, Urošević -