Treći poraz uzastopno: Lejkersi bez Džejmsa izgledaju neozbiljno, Bogdanović solidan! (video)

Hot sport 30.01.2022  |  Vukašin Cvetković

Solidan uvod u NBA veče U utakmicama koje su počele od 19 časova po našem vremenu gosti su bile obe ekipe iz Los Anđelesa timovima iz istočne konferencije.

U duelu između Atlanta Hoksa i Los Anđeles Lejkersa bolji je bio domaći tim koji se odlepio u samoj završnici i trijumfovao rezultatom 129:121. U drugom duelu Klipersi su u Šarlotu savladali Hornetse jako dobrom poslednjom četvrtinom, a konačan rezultat je bio 90:115. ICE TRAE 🥶 The CLUTCH bucket from Trae Young extends the @ATLHawks lead on NBA League Pass! Watch the final minute: https://t.co/L8Rrlv9ZoR pic.twitter.com/C02AU2GfMF — NBA (@NBA) January 30, 2022