Crvena zvezda poražena od Šahtjora u generalnoj probi: Crveno-beli se vratili iz ambisa, a onda prosuli sve! Video

Kurir 31.01.2022

Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su u generalnoj probi u Antaliji od Šahtjora iz Donjecka sa 3:2 (2:0).

Šahtjor je poveo golom Mudrika u 13. minutu, Neres je pet minuta kasnije duplirao vođstvo. Zvezda je smanjila golom Dragovića u 58. minutu, a izjednačenje je doneo Ohi u 68. minutu. Konačan rezultat je u 72. minutu postigao Neres. Milan Pavkov je u 79. minutu mogao da donese novo izjednačenje crveno-belima ali je promašio penal. Kurir sport TOK MEČA 2. POLUVREME 79. minut - Penal za Crvenu zvezdu. Stepanenko je oborio Bakajoka. Pavkov je izvođač, Trubin brani!.