Zvezda poražena od Šahtjora na pripremama

RTS 31.01.2022

Fudbaleri Crvene zvezde pretrpeli su poraz od Šahtjora sa 3:2 u trećoj trening utakmici na pripremama u Antaliji. Tim Dejana Stankovića je u finišu meča imao veliku šansu da dođe do izjednačenja ali je nije iskoristio zahvaljujući odličnoj odbrani golmana Šahtjora.

Crveno-beli su, posle dve uspešne utakmice na pripremama u Turskoj, pretrpeli prvi poraz od tima Šahtjora koji je slavio posle vrlo ravnopravnog duela tokom celog meča. Lider ukrajinskog prvenstva je vrlo ofanzivno ušao u meč i poveo već u 13. i 18. minutu golovima Mihaila Mudrika i Davida Neresa pa se uprkos dobroj igri crveno-belih na poluvreme otišlo sa 2:0 za Šahtjor. U drugom poluvremenu tim Zvezde je uspeo da načini preokret u vrlo ravnopravnoj igri nadigra