Zvezda od sjaja do očaja, Monako trijumfovao posle velikog preokreta

RTS 03.02.2022

Imali su crveno-beli 20 poena prednosti protiv Monaka, ali su na kraju doživeli poraz 91:80, u utakmici 25. kola Evrolige. Zvezda doživela 14. poraz u sezoni, Monako sve bliži plasmanu u plej-of. Naredni meč ekipa Dejana Radonjića igra u Kazanju protiv Uniksa.

Dva lica pokazali su košarkaši Crvene zvezde u duelu sa Monakom - u prvom poluvremenu su dominirali, bili kreativni i agresivni u odbrani, u nastavku ništa od toga nije krasilo ekipu Dejana Radonjića. Na kraju, Monako je uspeo da iskoristi veliki pad u igri crveno-belih, iz minuta u minut topio prednost rivala, a na kraju došao i do ubedljive pobede - 91:80. Posle poraza od Olimpšije u utorak, želeli su košarkaši Zvezde da zabeleže pobedu pred svojim navijačima i