Egipat srušio domaćina: Abugabal briljirao na golu, penali odlučili pobednika! (video)

Hot sport 03.02.2022  |  HotSport

Ekipe za 120 minuta igre nisu uspele da postignu pogodak! U četvrtak je odigrano drugo polufinale Afričkog kupa nacija.

Kamerun je u svojoj prestonici, pred domaćim navijačima, ukrstio koplja sa selekcijom Egipta. Gostujuća selekcija je napravila iznenađenje i savladala Kamerun nakon izvođenja jedanaesteraca (1:3). Za 120 minuta igre ekipe nisu uspele da postignu pogodak, ali publika je posmatrala veoma uzbudljiv duel, dostojan borbe za veliko finale. Na golu Egipta briljirao je fenomenalni čuvar mreže Zamaleka, Abugabal. Iskusni golman je izrastao u heroja svoje nacije, jer je