У Партизану се не обазиру на Поледицу, ускоро вакцинација!
Спортске.нет 04.02.2022 | Спортске.нет, ТВ Арена спорт

Подсетимо, јуче је генерални директор Партизана Милош Вазура открио новинарима да је на онлајн састанку који је организовала УЕФА клубовима саопштено да ће од осмине финала европских такмичења, па надаље моћи да наступају само фудбалери који су вакцинисани против коронавируса.
На то је на друштвеним мрежама реаговао Мирко Поледица, односно Синдикат професионалних фудбалера ''Независност'', уверавањем да Вазура не говори истину и у прилог томе је објављен и писмени документ УЕФА на ову тему. Било како било, у Партизану су одлучили да вакцинишу комплетан тим. ТВ ' 'Арена спорт'' преноси да је укупно 11 Партизанових фудбалера невакцинисано, али они ће по повратку екипе у Београд, у периоду од понедељка до среде бити подвргнути











