Ronaldov promašen penal izazvao erupciju oduševljenja: Navijači Midlzbroa slavili kao da je hjihov tim postigao gol! (video)

Hot sport 04.02.2022  |  HotSport

Spektakl na tribinama! Na stadionu ‘Old Traford‘ u toku je utakmica 1/16 finala FA kupa, između domaćeg Mančester junajteda i Midlzbroa.

Trenutno je 60. minut, a rezultat je 1:0. Izabranici trenera Ralfa Rangnika poveli su u 25. minutu. Mrežu gostujućeg sastava zatresao je Džejdon Sančo. Ipak, najzanimljivi potez na utakmici viđen je pet minuta pre pogotka. Sudija Tejlor je dosudio kazneni udarac u korist Junajteda, a loptu je na belu tačku namestio Kristijano Ronaldo. Legendarni Portugalac je promašio jedanaesterac, a onda je usledio pravi spektakl na tribinama. Gostujući navijači su proslavljali