Fiorentina ništa ne može bez vlahovića: Težak poraz u Firenci od Lacija, navijači nikako da oproste Srbinu odlazak u Juventus!

Kurir 06.02.2022
Fiorentina ništa ne može bez vlahovića: Težak poraz u Firenci od Lacija, navijači nikako da oproste Srbinu odlazak u…

Fiorentina je na svom terenu doživela ubedljiv poraz od Lacija u italijanskoj Seriji A sa 3:0, a navijači domaćih tokom utakmice istakli transparent na kome je pisalo: Kome treba Vlahović? Mnogo su ljuti što je otišao u Juventus!

Navijači kluba sa stadiona Artemio Franki su pred početak utakmice istakli transparent sa porukom protiv jednog od najboljih golgetera Evrope: Kome treba Vlahović? Čini se da im je srpski napadač preko potreban, jer bez njega očigledno ne znaju gde udaraju. Lacio je tzv. blickrigom u nastavku utakmice stigao do ubedljive pobede. Vodeći gol za rimski klub postigao je Sergej Milinković-Savić u 52. minutu, da bi u 70. Imobile povisio na 2:0 i izbio na čelo liste