Ovaj čovek je sa druge planete: Mitrović ponovo zatresao mrežu, rekord je sve bliži! (video)

Hot sport 08.02.2022  |  HotSport

Fulam hrabro korača ka Premijer ligi! U okviru 31. kola engleskog Čempionšipa, fudbaleri Fulama ugostili su Milvol.

U toku je poluvreme, a domaćin ima gol prednosti (1:0). Tim iz glavnog grada Engleske je dominirao tokom svih 45 minuta igre. Izabranici trenera Silve su nakon prvog sudijskog znaka nametnuli svoj ritam i preuzeli su inicijativu. Navijače iz Londona je u 29. minutu obradovao Aleksndar Mitrović! Srpski reprezentativac je nastavio da ‘rešeta’, a pogodak pogledajte OVDE. Rafalna paljba sjajnog napadača pogodila je i Milvol. Popularni Mitar je postigao 29. pogodak u