Srbin nastavio teror protivničkih golmana: Mitrović stigao već do 30 pogodaka ove sezone u Fulamu (video)

Sportski žurnal 08.02.2022

Nastavio je reprezentativac Srbije sa maestralnim partijama, protiv Milvola pogađao je u oba poluvremena

Fulam čvrsto drži lidersku poziciju u Čempionšipu, a za to je najzaslužniji napadač Aleksandar Mitrović. Popularni Mitrogol postigao je oba gola u duelu protiv Fulama, pogodio je najpre u 29, potom i u 50. minutu, za vođstvo svog tima od 2:0. Mitrović je na taj način postigao 29. i 30. gol ove sezone za Fulam u Čempionšipu, što je neverovatrno dostignuće. Normalno, vodeći je na listi strelaca druge lige Engleske, sa čak deset golova više od najbližeg pratioca,