Megvajer udaljio Junajted od LŠ, Vest Hem ponovo četvrti, Njuka pobegla iz crvene zone!

Sportske.net 08.02.2022  |  Sportske.net

Fudbaleri Mančester Junajteda razočarali su i večeras, pošto su u gostima razočarali sa Barnlijem rezultatom 1:1.

Vest Hem i Njukasl su upisali velike pobede nad Votfordom i Evertonom i tako zakuvali borbu i za Ligu šampiona i opstanak. Tragičar Junajteda po ko zna koji put bio je Hari Megvajer koji je u napadu kod primljenog gola dva puta očajno reagovao, a onda je imao sreće i da dobije samo žuti karton, kada je mogao da bude i isključen u 62. minutu. Mančester Junajted je ponovo razočarao. Iako je u 13. minutu Varan zatresao mrežu glavom, VAR je signalizirao ofsajd i