Inter na džekov pogon: Bosanski napadač načeo bivši klub, Sančez krunisao evrogolom

Sportal blic 08.02.2022  |  S. P.

Fudbaleri plasirali su se u polufinale italijanskog kupa. "Nero-azuri" su u četvrtfinalnom susretu bili bolji od , rezultatom 2:0.

Pogotke za milanski klub postigli su , nekadašnji napadač upravo "vučice" u drugom minutu meča, odnosno u 68. minutu. Meč maltene nije ni počeo, a Inter je već poveo! Sa leve strane sjajno je prošao hrvatski internacionalac Ivan Perišić, koji je sjajnim centaršutem uposlio bosanskohercegovačkog napadača Edina Džeka, te je ovaj sjajnim volej udarcem zatresao mrežu Ruja Patrisija. Drugi pogodak može se opisati vrlo jasno - umetničko delo. Uzeo je loptu Aleksis Sančez