Vatromet Lajpciga na red bul areni: Bivši igrač Dinama dao Evrogol, Keln van mesta koja vode u Evropu! (video)

Hot sport 11.02.2022  |  Vukašin Cvetković

Fudbaleri Lajpciga digli formu u nastavku takmičenja Ekipa Domenika Tedeska savladala je Keln na svom stadionu rezultatom 3:1, a meč je obeležen izuzetno efektnim golovima domaćih fudbalera.

Ovom pobedom Lajpcig je nastavio sjajnu formu koja ga krasi u poslednjih nekoliko kola, a poraz od Bajerna u prošloj rundi nije demoralisao tim sa istoka Nemačke ⚪ #WeAreLeipzig #RBLKOE 3-1 pic.twitter.com/jEfe4EGAkU — RB Leipzig English (@RBLeipzig_EN) February 11, 2022 Nkunku je doveo Lajpcig u vođstvo iz slobodnog udarca u 25. minutu. Bivši fudbaler Dinama iz Zagreba, Dani Olmo, je sjajnim šutem savladao Švabea u 54. minutu, a samo tri minuta kasnije Anhelinjo