Zvezda savladala Čukarički, debitantski gol Ohija

RTS 12.02.2022

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Čukarički 3:0 u utakmici 22. kola Linglong Superlige i ponovo prišli Partizanu na pet bodova minusa. Pavkov doneo prednost crveno-belima, a posle isključenja Drezgića pobedu potvrdili Ohi i Dragović.

Zvezda je ostvarila pobedu na prolećnoj premijeri, a na stadionu "Rajko Mitić", pred više od 18.000 gledalaca, savladana je ekipa Čukaričkog 3:0. Gosti sa Banovog brda bili su ravnopravan rival tokom većeg dela susreta, ali su u 69. minutu ostali sa igračem manje na terenu zbog isključenja Drezgića, što je Zvezda umela da iskoristi. U prvom poluvremenu nije bilo previše prilika, a najbolju je iskoristio Milan Pavkov, koji je u 16. minutu iskoristio asistenciju