(Uznemirujući video) horor scena u varaždinu: Fudbaleru pukle obe potkolenične kosti na utakmici! Igrači povraćali od jezive scene

Kurir 12.02.2022
(Uznemirujući video) horor scena u varaždinu: Fudbaleru pukle obe potkolenične kosti na utakmici! Igrači povraćali od…

Napadač Varaždnina Leonard Vuk teško je povređen na utakmici hrvatske druge lige protiv Orijenta.

Bio je to derbi vodeće dve ekipe, a Varaždin je slavio sa 2:1. Već u drugom minutu drugog poluvremena desila se jeziva scena na terenu. Posle sudara Leonarda Vuka i golmana gostujuće ekipe Kristijana Boglića, Vuk je pao i ostao da leži. ispostavilo se da su fudbaleru pukle obe potkolenične kosti - tibija i fibula. Igrači nisu mogli da veruju šta se dešava, pa je pojedinima pozlilo od mučnih scena. Hitna pomoć je Vuka prevezla u bolnicu, gde je fudbaler odmah