Partizanov rival u Evropi Sparta jedva išupala bod protiv Plzenja: Imaju slabosti , Partizan to mora da iskoristi! Video

Kurir 13.02.2022

Partizanov rival u šesnaestini finala Lige konferencija Sparta iz Praga remizirala je u češkoj prestonici protiv Viktorije iz Plzenja (2:2), u derbi meču 22. kola u prvenstvu Češke.

Plzenj je poveo u 20. minutu golom Tomasa Čorija nakon greške i lošeg istrčavanja golmana domaćih Dominika Holeca. U 57. minutu prednost gostiju je duplirao Lukas Hejda i to ponovo nakon kornera. Plzeň take the lead at half time in a pivotal game at the top of the league against 3rd place Sparta Prague, as it stands Plzeň will go back top of the league. pic.twitter.com/NjVmvFcrwc — Czech Fortuna Liga 🇨🇿 (@CZ_FortunaLiga) February 13, 2022 Delovalo je da će Sparta