Marko Rojs briljirao u Berlinu: Posle pobede u glavnom gradu Nemačke Borusija iz Dortmunda se primakla Bajernu na šest bodova!

Kurir 13.02.2022
Marko Rojs briljirao u Berlinu: Posle pobede u glavnom gradu Nemačke Borusija iz Dortmunda se primakla Bajernu na šest…

Norvežanin Haland nije bio u gostujućem sastavu zbog povrede.

Fudbaleri Borusije iz Dormtunda slavili su, rezultatom 3:0, na gostovanju Union Berlinu u 22. kolu Bundeslige i tako se približili vodećem Bajernu na šest bodova zaostatka. Marko Rojs je postigao dva pogotka i bio najbolji igrač na meču. Norvežanin Haland nije bio u gostujućem sastavu zbog povrede. Gosti su držali utakmicu pod kontrolom u drugom poluvremnu, a konačan rezultat je postavio Rafael Gereiro u 71. minutu. Union je postigao "utešni" gol u 74. minutu, ali