Gorelo u Bergamu: Bomba Malinovskog nije bila dovoljna, Danilo u nadoknadi obradovao Vlahovića i saigrače (video)

Sportski žurnal 13.02.2022

Juventus je četvrti na tabeli Serije A sa 46 bodova, dok je Atalanta na petom mestu sa dva boda manje

Fudbaleri Atalante i Juventusa odigrali su u Bergamu nerešeno 1:1, u meču 25. kola italijanske Serije A. Domaći tim je poveo golom u 76. minutu. Remo Frojler je uzeo loptu da izvede slobodan udarac, ali je umesto šuta petom odložio loptu do Ruslana Malinovskog, koji je sa distance maestralno savladao golmana gostiju. Juventus do boda dolazi u drugom minutu nadoknade, kada je posle kornera, koji je izveo Paulo Dibala najviši u skoku bio Danilo. Za torinski tim ceo