Slavlje u Lazarevcu: Đuranović postigao gol za pobedu posle neverovatne greške golmana Voždovca prilikom ispucavanja lopte! Video

Kurir 13.02.2022
Slavlje u Lazarevcu: Đuranović postigao gol za pobedu posle neverovatne greške golmana Voždovca prilikom ispucavanja lopte…

Strelac jedinog gola u osmoj pobedi novajlije u domaćem šampionatu bio je Uroš Đuranović već u 12. minutu meča nakon neverovatne greške golmana Voždovca Krunića prilikom ispucavanja lopte!

Fudbaleri Kolubare stigli su do važne pobede na startu prolećnog dela šampionata pošto su na svom terenu u Lazarevcu savladali Voždovac sa 1:0 u poslednjem meču nedeljnog programa 22. kola Linglong Super lige Srbije. Strelac jedinog gola u osmoj pobedi novajlije u domaćem šampionatu bio je Uroš Đuranović već u 12. minutu meča nakon neverovatne greške golmana Voždovca Krunića prilikom ispucavanja lopte. U nastavku meča nije bilo promene rezultata, pa bodovi