Ronaldo magijom prekinuo post: Kristijano posle šest utakmica postigao gol, Junajted upisao pobedu

Kurir 15.02.2022

Fudbaleri Mančester junajteda savladali su u odloženoj utakmici 18. kola Premijer lige Brajton sa 2:0 (0:0). "Đavoli" su se i na ovoj utakmici mučili.

Poraz od Midlzbroa i ispadanje iz FA kupa, zatim remiji protiv Barnlija i Sautemptona, ostavili su traga na ekipu iz Mančestera. Brajton je imao više od igre, ali je Kristijano Ronaldo prekinuo mučenje svog tima. On je fantastičnim golom u 51. minutu doveo svoj tim u vođstvo. Ujedno je prekinuo niz od šest utakmica bez pogotka. Samo tri minuta kasnije Luis Dank je dobio direktan crveni karton i time olakšao posao Junajtedu. Pobedu je u 97. minutu potvrdio Fernandeš