Lider rutinski protiv "fenjeraša"! Strelci za Partizan Rikardo Gomes i Jojić, gosti od 50. minuta sa igračem manje! Video

Kurir 20.02.2022

Fudbaleri crno-belih opravdali ulogu favorita protiv Kragujevčana, pitanje pobednika rešeno već u prvom poluvremenu, Ubiparip isključen zbog opasnog starta nad Vujačićem

Crno-beli su zadržali prednost od pet bodova u odnosu na prvog pratioca Crvenu zvezdu pred 166. prvenstveni večiti derbi na našem najvećem stadionu u sledeću nedelju. Gosti iz Šumadije su bili lak plen za Parni valjak pred blizu 7.000 gledalaca na stadionu u Humskoj ulici: Partizan - Radnički 2:0 (2:0). Vodeći gol za domaće je postigao Rikardo Gomes na efektan način, kada je sa peterca lobovao golmana gostiju Lukića posle asistencije Meniga. Posle velikog promašaja