Arnautović spasao Sinišu Mihajlovića: Marko postigao oba gola za Bolonju za pobedu protiv Specije!

Kurir 21.02.2022

Fudbaleri Bolonje savladali su na svom terenu Speciju posle preokreta sa 2:1 (1:1).

Oba gola za domaći tim postigao je Marko Arnautović, inače reprezentativac Austrije. Gosti su poveli golom Manaja u 11. minutu, ali je do poluvremena izjednačenje doneo Arnautović u 40. minutu. Marko Arnautović je pobedonosni pogodak postigao u 84. minutu, kada je posle centaršuta glavom šutirao neodbranjivo sa pet-šest metara. Tako je Srbin Marko Arnautović spasao sunarodnika Sinišu Mihajlovića. Naime, Italijani su pre utakmice pisali da će Mihajlović napustiti