„Hoćemo da otežamo Partizanu pred derbi sa Zvezdom“

Nova 23.02.2022  |  Autor:Beta

Trener fudbalera Sparte Pavel Vrba rekao je u Beogradu da veruje da njegova ekipa, ako igra kao na početku utakmice u Pragu, može da unese dramu u revanš meč protiv Partizana. „Moramo da budemo bolji u ofanzivi jer ono u Pragu nije bila naša igra.

Prvih 20 minuta je bilo dobro, ali onda smo stali. Ako bude kao tih 20 minuta, verujem da možemo unesemo dramu u meč“, rekao je Vrba na konferenciji za novinare. Posle poraza od 1:0 u Pragu, fudbaleri Sparte gostuju u četvrtak Partizanu u revanš meču šesnaestine finala Lige konferencija. "Partizan je pobedio u Pragu, tako da mislim da će igru graditi iz sigurne odbrane, ali očekujem i će biti ofanzivniji nego u prvom meču jer će želeti da obraduje svoje navijače",